A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mustafa Ceceli & Elvan Günaydın - Eksik


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/03/2014

2014-03-04T08:48:26

Mustafa Ceceli:
Omzumda başın eksik, yatağımda kokun
Tenimde tenin eksik, gel de bir dokun
Gecelerden uykum eksik, yüzde tebessüm
Elimde elin eksik, yaşlı hep gözüm

Elvan Günaydın:
Omzumda başın eksik, yatağımda kokun
Tenimde tenin eksik, gel de bir dokun
Gecelerden uykum eksik, yüzde tebessüm
Elimde elin eksik, yaşlı hep gözüm

Mustafa Ceceli:
Ne olur dön geri sevindirme elleri
Bozdur mühürünü, kara büyülerin
Sensiz olmaz, sensizlik anlatılmaz
Hep eksik diyorum ya, o bile az..

Elvan Günaydın:
Omzumda başın eksik, yatağımda kokun
Tenimde tenin eksik, gel de bir dokun
Gecelerden uykum eksik, yüzde tebessüm
Elimde elin eksik, yaşlı hep gözüm

Mustafa Ceceli:
Ne olur dön geri sevindirme elleri
Bozdur mühürünü, kara büyülerin
Sensiz olmaz, sensizlik anlatılmaz
Hep eksik diyorum ya, o bile az..

Mustafa Ceceli Elvan Günaydın Düet:
Ne olur dön geri sevindirme elleri
Bozdur mühürünü, kara büyülerin
Sensiz olmaz, sensizlik anlatılmaz
Hep eksik diyorum ya, o bile az..
Hani eksik diyorum ya o bile az..


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019