Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mifterim Kupa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Mifterim Kupa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Mifterim Kupa eshte nga Peshkopia dhe ka kenduar pothuajse ne te gjithe ansamblet e veriut edhe ne shume dasma. Më datë 10 Shkurt 2010, Myfterim Kupa publikon videoklipin "Po Te Pres Te Shtrunga E Vathes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtareO Bilbil


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Agustin Pellumbaj

Pretash Nilaj

Fran Kodra

Arif Madana

Gjovalin Shani

Acrostic

Petrit Kola

Aldo Simoni

Maringlen Linadi

Lintor Osmenaj


Tags: Mifterim Kupa, Myfterim Kupa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet