N.A.G
N.A.G
N.A.G
  • Emri i Vërtetë:
  • Visar Ahmetaj:
  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. U.S.A.
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
N.A.G është këngëtar i njohur. Visar Ahmetaj apo siq e njohim N.A.G lindi në Prishtinë më pas emigroi në New York (Bronx). Bën pjesë në grupin The Bloody Alboz (Shqipet e Përgjakshme) dhe në grupet Alboholics dhe Originallat TBA.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: Gazmend Gazmend  Komente 1