A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Na - Nothing To Do


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//


If I were to teach you to believe
I would begin from your shadow
With which I have nothing to do
It keeps me running again from you

If I were to teach you to believe
I would begin from your shadow
With which I have nothing to do
And I know you too have nothing to do

Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do

The truth my dear is the shadow
That follows me in the dark
With your love for me
It has nothing to do

The truth my dear is the shadow
That follows me in the dark
With your love for me
It has nothing to do
And I know you too have nothing to do

Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do

Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do
Nothing to do, nothing to do


Lyrics submited by Gjk_esa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019