Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nada Gjyriqi & Arjeta Vllasa - Nese Me Do


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2016

2016-12-31T20:00:01

Më Shumë Nga

Arjeta Vllasa

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nese Me Do" kënduar nga Nada Gjyriqi & Arjeta Vllasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sabri Fejzullahu - Nese Me Do

Dashuria kur e vret nje zemer
Betohet se kurre s'ka me thirre ne emer
E zemra harron se po mbet
Perseri e pyet ku je

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh

Kushedi sa here me u betu
Veç fjale mbesin se une prape te du
N'dashuri urrejtje ka me pase
Po une e ti prape do te jemi bashke

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh

...

Ref...x2
Nese ti me don
Ne zemer do t'me kesh
Nese me urren
Ne mendje do te me gjesh

Sefe Duraj - Nese Me Do

nese me do mos u largo
un jam per ty
kur te shikjo krejt i harroj
n'zemer me ke hy (2x)

Refrain:

per ty zemra po me rreh
po vjen nata veq per ne
asgje tjeter n'jet nuk du
kur i shoh dy syt e tu

nese me do mos u largo
un jam per ty
kur te shikjo krejt i harroj
n'zemer me ke hy (4x)
Më Shumë Këngë Nga Nada Gjyriqi:

Më Shumë...