Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nadi - Kur Të Pash Për Herë Të Parë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kure te pash vash
për herë të parë
pamjen syve
ma ke marrë
vaj vaj vaj

Lote sytë mi
kanë corru
ce s´na lane
me u bashku
vaj vaj vaj

do mallkoj unë
tok e qiell
ce s´na lane
t´rrezoj ky diell
vaj vaj vaj

diell e hana
nuk ndricojne
dy te rij
po i largon
vaj vaj vaj

Mos çaj djalo
ti për mu
unë me ty s^la
pa u bashku
vaj vaj vaj

kur ta bashkojm
dashurinë
do ta gezojme
ne lumturine
vaj vaj vaj

flutur flutur
kah fluturon
zemren time
pesh ma çon

sec ma cove
zemren mu
me ty desha
me u taku

sa sa sa t´kendojna
ne te dy
s´bashku t´jetojna

flutur flutur
shko perpjet
me ty desha
me u zatek

me u zatek desha
me ty
rashe ne halle
dashuri

sa sa sa t´kendojna
ne te dy s´bashku
tjetojna


Ky tekst u dërgua nga  stafi

Nadi - Kur Të Pash Për Herë Të Parë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Të Pash Për Herë Të Parë".
3. Video është e këngës "Kur Të Pash Për Herë Të Parë", por nuk këndohet nga Nadi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nadi:


Komente 0