Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Cacaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Naim Cacaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 31 Korrik 2020, Naim Cacaj publikon videoklipin "Vetem Ti Allah". Më datë 14 Qershor 2021, Naim Cacaj publikon videoklipin "E Mira Nënë". Teksti i këngës u shkrua nga Mergim Gashi. Më datë 2 Korrik 2021, Naim Cacaj publikon videoklipin "Te Mjafton Allahu". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, ndërsa teksti u shkrua nga Mergim Gashi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Naim Cacaj

Komente 0