Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Naim Krasniqi - Prej Podrimje Po Vjen Haberi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/01/2017

2017-01-20T11:50:45

Këngë e albumit:

"Kenge Arshikie 2"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Podrimje Po Vjen Haberi" kënduar nga Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dervish Shaqa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Prej Podrimje na vjen haberi
Top e top po na vjen sheqeri
Me kon ha o unë i mjeri
Me kon ha as vet se di-e
Na shkoj vera në terr te zi-e
N'terr të zi vera na ka shku-e
O moj vajzë o ke gabu-e
Qysh s'ma dhe ore besën mu-e
Neve besën ta kom dhon-e
Ruju vajzë se po i bjen pishmon-e
Bash si qyqja në rremë që knon-e
Bash si qyqja në pranver-e
O moj vajzë more hyzmere
Qitma kryet për pengjere
Për pengjere për qabrat
Hej ma ki ballin haj more per dukatMë Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi (Rapsod):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet