A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Nani-Style - On The Mic  (Feat. KeepMan)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/02/2012

2012-02-25T12:40:16

Featuring

KeepMan

Këngë e albumit:

"Rap Oratorë (Mixtape)"


REF: N'lirik sundus nani-style keepman on the mic

Futu n'gjungell pa regulla ndaq fer
peja edhe ni her manjak t'bohet terr
vdekja t'merr gjujn njerzt nuk t'vesin
ndoshta t'kap ty plot t'pafajshem po vdesin
ta thom sod neser nuk di a jom gjall
ma e forta mahall karagaq plumb n'ball
fajin leja edukates prindve tu
po t'qojn n'manikyr t'kan modernizu (shit)
jom berber budall mere guximin futu n'rroje
briskin lema mu se m'shkon per-dore
dordolec i keq sje per video-spote
titullo albumin jetoj ni fantazi bote
Mastrobo kishe une krejt i therra
nisjani qoni tega kurr s'boheni repera
u qel dera nani-style po vjen
kush po ta qin at slang se shes kurr pejen man.


Ky tekst u dërgua nga  cmpunkcana
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019