Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Beqiri, Labinot Beqiri & Anita - Buzët Tua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Anita
Buzt e tua um kan premtu se me kishe vetum nje
prej se shkove ti i dashur mu me le te shkret

Naseri
buzt e tua um kan premtu se me kishe vetum nje
prej kur shkove ti e dashur mu me le te shkret

Anita
ti nuk me kupton i dashur arsyen pse un jetoj un jetoj per nazet tua e dashurin ton


Naseri
ti nuk e kupton e dashur arsyen pse un jetoj 'un jetoj per nazet tua e dashurin ton'

Anita
dikur me thojshe se te dua jo skam tjeter ne ket bot 'tash ti morre rrugen tjeter zdua te jetoj kot

Naseri
dikur me thojshe se te dua jo skam tjeter ne ket bot 'tash ti morre rrugen tjeter zdua te jetoj kotKy tekst u dërgua nga Rilindi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Naser Beqiri, Labinot Beqiri & Anita - Buzët Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzët Tua".
3. Video është e këngës "Buzët Tua", por nuk këndohet nga Naser Beqiri, Labinot Beqiri & Anita.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Beqiri:


Komente 0