Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Larg Nga Ti (Feat. Fitim Beqiri)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nate e erret ne pranver
e le fatin ne duar tua
e kthen koken edhe njeher
lamtumir n erresir me thua

nzemren tende ka hyr tjetri
per mua aty vend nuk mbeti
dikur me ishe cdo gje ne jet
tani me duhet prej teje me u terhjek

Doti harroj ata syt e zi
dhe dote shkoj larg nga


Ky tekst u dërgua nga Zeqa


Publikimi: 01/12/2000Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0


Naser Berisha - Larg Nga Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg Nga Ti".
3. Video është e këngës "Larg Nga Ti", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.