Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Naser Berisha - Viktima E Amshimit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Jo Mos Thuaj"
Ti je gjurme e llastuar
e arteve te hijes,
te hapave, te kohes
nen masken e idiles

Ti viktime e amshimit
katastrofe e endrreva te mia
si lum i loteve
te derdhur nga vetmia

Ref [2x]
Yll i kengeve te arta
dhe fat i vizionit tim
Drite e galaksive
Qe shpien ne amshim

[2x]
Une nje gure i dashuruar
me egon tim te bardhe,
te krisur dhe t cformuar
nga zemra te kam dale

Ref [2x]
Yll i kengeve te arta
dhe fat i vizionit tim
Drite e galaksive
Qe shpien ne amshim


Ky tekst u dërgua nga Endrit Shabani
Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet