Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Bredhi Në Kohë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

T`putha mbrëm sërish në ëndërr
Si cdo natë që bëj me ty
Ankthi i tmerrshëm më trazoi
Dhe u zgjova prap pa ty

Klithje nate e i ndjersitur
Ëndrrën time dua ta vazhdoj
E të kthehem në parajsën time
Atje ku gjithcka filloi

Ref:
Bredhi në kohe, e në vend tani po sillem
Nga kujtimi në kujtim, e nga dhimbja në dhimje
A thua një ditë, ti engjull prap do të kthehesh
Të lutem më thuaj, dhe mos më le më tej të vuaj

Lutem prap që të kthehesh
E të shoh edhe një herë
T´me godasesh sërish në zemër
Si Kometa në atmosfer

Yjet lindin e prap shuhen
Një sekret që të gjithë e dinë
Emrin tënd kur e thërras
Vrima e zezë po e përbinë

Ref:
Bredhi në kohe, e në vend tani po sillem
Nga kujtimi në kujtim, e nga dhimbja në dhimje
A thua një ditë, ti engjull prap do të kthehesh
Të lutem më thuaj, dhe mos më le më tej të vuaj
Naser Berisha
Publikimi: 08/10/2021
Muzika: Naser Berisha
Teksti: Naser Berisha
Gitaret: Reshat Beqiri
Mix-Master: Naser Berisha
Videoklip: Bb-ProductionNaser Berisha - Bredhi Në Kohë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bredhi Në Kohë".
3. Video është e këngës "Bredhi Në Kohë", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0