Natasha Limaj Poezi
Natasha Limaj

Do Ta Zgjeroj

Ekonomikisht, s'më vrave, se e kisha " gjëmb në këmbë "
Shpirtërisht'do t'ish shkëlqyer, siç më dhëmbi, të të dhëmbë...
Jooo.., se dua të hakmerrem, kurr dhe kurrë..., të vë emër,
Pooor...mendoj, se barazia do ta zgjeroj atë, zemër!...

N. L. ( F )

- Poezi nga Natasha Limaj{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0