A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Natasha Qemalja
Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  17

Natasha Qemalja is a popular singer. Në vitin 2002, Natasha Qemalja publikon albumin "Do Te Vij Tek Ti".

Më datë 27 Gusht 2011, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Djalin Tone Sonte E Martojme".

Më datë 22 Shtator 2011, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Pse Mje Idhnu Moj Zemer", në bashkëpunim me Sajmiri.

Më datë 22 Tetor 2012, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Nuse T'bukur Morem Na".

Më datë 24 Maj 2014, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Lajka Shume Po M'bon", në bashkëpunim me Mr Elvis & Endri.

Më datë 13 Maj 2015, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Moter Nuse Nisesh Sot", në bashkëpunim me Gramoz Tomorri.

Më datë 26 Gusht 2016, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Molle E Kuqe".

Më datë 8 Shtator 2017, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Zemer".

Më datë 8 Shtator 2017, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Hajde Baby".

Më datë 13 Shtator 2018, Natasha Qemalja publikon videoklipin "Ma More Zemren".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019