Më mbaj mend (për 1 muaj)

Natti Daja - Se Di A M'don  (Feat. Landi Roko)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Landi Roko

09/08/2018

2018-08-08T23:58:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Se Di A M'don" kënduar nga Natti Daja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Natti Daja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Natti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet