Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazife Bunjaku & Zef Beka - Ndasht Ndasht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A je diell e a je shi
Me te ra ne fije nuk po di
Ja ke nise llafet me i nderrue
Sme ke dale qysh kam kujtue

As jam diell e as jam shi
Vet me ke thane se jam per ty
Vet me ke thane se me do perjet
Qysh e lype e ke gjet

Ndashte ndashte vete ke dasht
Zemrat tona me u bo bashke
Dashunia flet me sy
Eeej jam per ty


A je lule a je ferr
A je dimen a je vere
Me te ra ne fije nuk po di
A eshte loje a eshte dashni

As jam lule as jam ferr
Jam ajo qe vete me ke zgjedh
Ne dac ty ne fije mu me me ra
Dshunine ne syt e zez me pa

Ndashte ndashte vet ke dasht
Zemrat tona me u bo bashke
Dashunia flet me sy
Eeej jam per ty.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nazife Bunjaku & Zef Beka - Ndasht Ndasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndasht Ndasht".
3. Video është e këngës "Ndasht Ndasht", por nuk këndohet nga Nazife Bunjaku & Zef Beka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazife Bunjaku:


Komente 0