Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nazmi Makreshi - Dy Zemra Jemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Zemra Jemi".
3. Video është e këngës "Dy Zemra Jemi", por nuk këndohet nga Nazmi Makreshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nazmi Makreshi - Dy Zemra Jemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Dy Zemra Jemi"

Komente

Asnjë Koment

15/04/2009

2009-04-15T21:03:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Zemra Jemi" kënduar nga Nazmi Makreshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hysen Trubareva. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dy zemra jemi nje shpirt kemi ma mir te vdes se pa ty te mbes dy zemra jemi nje shpirt kemi ma mir te vdes se pa ty te mbes

Zemra mu me dridhet saher te kujtoj mbeta i vetmuar kurr nuk te harroj zemra mu me dridhet saher te kujtoj mbeta i vetmuar kurr nuk te harroj

Ref
Edhe nese vdes ne at bot te pres,edhe nese vdes ne at bot te pres

Me mashtroj dashnija perqys mu kput jeta u ndam ne te dy dhimbje majti zemra ma mashtroj dashnija perqys mu kput jeta u ndam ne te dy dhimbje majti zemra

Zemra mu me dridhet saher te kutjoj mbeta i vetmuar kurr nuk te harroj zemra mu me dridhet saher te kujtoj mbeta i vetmuar kurr nuk te harroj

Ref
Edhe nese vdes ne at bot te pres,edhe nese vdes ne at bot te pres

Ma shkrumove zemren shpirtin ma ki nzi u ndam ne te dy qka dot boij pa ty,ma shkrumove zemren shpirtin ma ki nzi u ndam ne te dy qka dot boij pa ty

Zemra mu me dridhet saher te kujtoj mbeta i vetmuar kurr nuk te harroj,zemra mu me dridhet saher te kutjoj mbeta i vetmuar kurr nuk te harroj

Ref
Edhe nese vdes ne at bot te pres edhe nese vdes ne at bot te presMë Shumë Këngë Nga Nazmi Makreshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë