Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nazmi Makreshi - Ani Ani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Ani".
3. Video është e këngës "Ani Ani", por nuk këndohet nga Nazmi Makreshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nazmi Makreshi - Ani Ani  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/10/2020

2020-10-02T17:00:11+00:00


"Ani Ani" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Nazmi Makreshi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Nazmi Makreshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kennz & Ari - Ani Ani

Ajo mthirr n'5 tnates
Per mja jep 5 vages
Kur vjen puna per te paret
Une jepi para dajes
Ajo o ndikim tekstazes
Munesh me dallu prej faces
Se per juve spo mha raki
kur po pelqena prej mases
Krejt qka tvyn o vitamin
se kokaines nkokain
e lshun bajrakin tash dul ari ma asnjoni nuk e nin
e hek marakin se e din qe sa her hin ari e qin veq qele doren edhe folum krejt i kom une me tamin
i du paret si sheik krejt qka ki ti mu ami ami
kesh kesh kesh kesh
une jom vet si sheik ajo pe drish si cunami nami
i du paret si sheik krejt qka ki ti mu ami ami
kesh kesh kesh kesh
une jom vet si sheik ajo pe drish si cunami nami
me mu smun me fol lekt ami ami
ti je shum i fort okej ani ani
me mu smun me fol lekt ami ami
ti je shum i fort okej ani aja (3x)
me to e kapi n5 tnates
i kom majt deri n5 dites
i kom than me pasit loqka krejt ish habit
mos ta nin e kom un do mat mir
nese shoqet ntok tbin ti dhezi me kokain
bam bam bam bam
krejt shampanj
bam bam bam bam
krejt ti lajm
bam bam bam bam
kta qe na shajn edhe masi qe ti nxajm
kta pidha veq po ti kajm
sjav jepi rastin e po hejtiratin
tqifsha mene madhin mo be pash mamin
vibi ballin mos ma qaj trapin
nvija tavolin doket llogo e fiatit
po ju jepi kompleks repera me konfellks po thojn qe skom tekst kofsh bektesh e merr vesh ja kofsh bektesh e merr vesh
kur vjen puna per lek tbojna me mill si bukpjeks
kqyre qysh po kcen kqyre kenzin tash pe don kjo
kena pi shum na ka bo sikur tokyo
koko qoko we going lloko qoko braziliane ti thirre qoko
me mu smun me fol lekt ami ami
ti je shum i fort okej ani ani
me mu smun me fol lekt ami ami
ti je shum i fort okej ani aja (3x)

Blerona Bytyqi - Ani Ani

Ani, ani, syt e mi ju qani
unë dhe lotët jemi miq të vjetër,
e ju shok një gjë në mend ta mbani
se unë, s’do të du as një më tjetër

Ani, ani, syt e mi ju qani
Ndoshta loti zjarin do ta shua,
veq një gjë në mend ju shok ta mbani,
sa t’jem gjallë për te un do te vuaj

Mos më zgjoni kur i mbylli syt,
e takoj në ëndër fshehur,
oooooohh për një dashuri
unë nuk jam i gjallë, unë nuk jam i vdekur

Mos më zgjoni kur i mbylli syt,
e takoj në ëndër fshehur,
aaaaaaahh për një dashuri
unë nuk jam i gjallë, unë nuk jam i vdekur

Ani, ani, syt e mi ju qani
unë dhe lotët jemi miq të vjetër,
e ju shok një gjë në mend ta mbani
se unë, s’do të du as një më tjetër

Ani, ani, syt e mi ju qani
Ndoshta loti zjarin do ta shua,
veq një gjë në mend ju shok ta mbani,
sa t’jem gjallë për te un do te vuaj

Mos më zgjoni kur i mbylli syt,
e takoj në ëndër fshehur,
oooooohh për një dashuri
unë nuk jam i gjallë, unë nuk jam i vdekur

Mos më zgjoni kur i mbylli syt,
e takoj në ëndër fshehur,
aaaaaaahh për një dashuri
unë nuk jam i gjallë, unë nuk jam i vdekur

Arber Mavraj - Ani Ani

Ani, ani, syt e mi ju qani
unë dhe lotët jemi miq të vjetër,
e ju shok një gjë në mend ta mbani
se unë, s’do të du as një më tjetër

Ani, ani, syt e mi ju qani
Ndoshta loti zjarin do ta shua,
veq një gjë në mend ju shok ta mbani,
sa t’jem gjallë për te un do te vuaj

Mos më zgjoni kur i mbylli syt,
e takoj në ëndër fshehur,
oooooohh për një dashuri
unë nuk jam i gjallë, unë nuk jam i vdekur

Mos më zgjoni kur i mbylli syt,
e takoj në ëndër fshehur,
aaaaaaahh për një dashuri
unë nuk jam i gjallë, unë nuk jam i vdekur

Ani, ani, syt e mi ju qani
unë dhe lotët jemi miq të vjetër,
e ju shok një gjë në mend ta mbani
se unë, s’do të du as një më tjetër

Ani, ani, syt e mi ju qani
Ndoshta loti zjarin do ta shua,
veq një gjë në mend ju shok ta mbani,
sa t’jem gjallë për te un do te vuaj

Mos më zgjoni kur i mbylli syt,
e takoj në ëndër fshehur,
oooooohh për një dashuri
unë nuk jam i gjallë, unë nuk jam i vdekur

Mos më zgjoni kur i mbylli syt,
e takoj në ëndër fshehur,
aaaaaaahh për një dashuri
unë nuk jam i gjallë, unë nuk jam i vdekur

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Nazmi Makreshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet