Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmi Tusha - Shko (Feat. Agron Raka)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Thonë se koha sheron qdo plage
Pse nuke vlen ajo per mua
Saher kaloj nga alto vale
Loti ne emer me thret mua

Ref:
Shko pra shko me ato vale
Si nje bark e shkatrruar
Do te kthehesh nje nate vone
Si nje enderr e kaluar

Me plage me zemer
Kto vargje I shkrova
Me mire sot se di kur
Do te kthehesh e harriuar
Per ate po per mua kurre

Ref:
Shko pra shko me ato vale
Si nje bark e shkatrruar
Do te kthehesh nje nate vone
Si nje enderr e kaluar
Nazmi Tusha
Featuring: Agron Raka
Publikimi: 26/01/2021


Nazmi Tusha - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Nazmi Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazmi Tusha:


Komente 0