A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Mia Morina - Kujtimet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/01/2013

2013-01-07T23:53:47

A ishte enderr apo realitet,
a ishte genjeshter apo e vertete?!

Por e gjithe kjo mu be e kaluar ne jete,
nje dyshim ne mua ende me ka mbet.

Largohuni te gjithe dua te jem vet,
me kujtimet dhe dhimbjen qe ne zemer me kane mbet;
As lotet as dhimbja jo nuk me mungojne,
disa kujtime si tinguj po jehojne.

Un po humbem neper kohe,
kthehem prapa pas vrapoj,
ti me mban ne jete,
tmesohem pa ty harroj...

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019