Official Video

Nderi - Jeta E Natës


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2013

2013-08-12T18:24:44

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeta E Natës" kënduar nga Nderi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nderi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nderi: