Nderim Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Nderim Ibrahimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Nderim Ibrahimi publikon albumin "Live 2016". Më datë 3 Gusht 2017, Nderim publikon videoklipin "Stamina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Pajtim Struga

Breaker G

Pellumb Elmazi

Chika

Dritëro Shaqiri

Selajdin Miftari (Salushi)

Smail Puraj

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Orhan Zeneli

Skender Xhafa


Tags: Nderim Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë