Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nderim - Pse

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Nderim.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nderim - Pse  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/04/2008

2008-04-06T02:06:07+00:00Yeah .. qdo kush endrron per jet mat mir
Askush nuk e fsheh deshiren per me jetu i lir .
Secili menon per veten ne te ardhmen .
Planet i bon , edhe pse sbohen ne te tashmen .
Pas ktyre fjalve e qe ka shum e shum te tjera
Dilema rritet , Pas ktyre qendron fjala Pse - Ja Pse .

. Pse jetojm kur ni dit qdo sen do merr fund
. Pse momentet e sotshme jan si ballafaqimi me rund .
. Pse ora s ec e qdo sekond nuk po vrehet.
. Pse jem lodh me jet e kerkun spo nehet .
. Pse su bo shtir me gjet n'dit sotit kurva .
. Pse jon dal fare si kanuni naper kulla .
. Pse njeri per njerin dit sotit mik por osht ujk .
. Pse dita dites njerz po bohen sikur t'lujt .
. Pse athu pse kreit ja kan nis me cep bari .
. Pse ma shum gips se ntok po qendron aj djali ..
. Pse pe qojn kreit kohen mesengjer .
. Pse shoqnia jem e kan lshu kreit n;ler
. Pse per tjer kem mendim na kritik .
. Pse shumica per ka ment jon analfabetik ??..
. Pse ndymilion o shtir me gjet naj njo t'vertet
. Pse se knaq vetin veq ni tim me cep .

Pse qdo tepojze e ka perpjetzen e vet .
Pse qdo moment i zemren spo kalon let .
Pse falja per neve nuk osht ves .
Pse dita e mir nuk po shihet mo n'mengjes ???...

. Pse po jetojm veq per interes .
. Pse na vjen inati kur tjert gjejn sukses ..
. Pse ja nisa me shkru une ket tekst .
. Pse per tjert ska paqe IN THE REST .
. Pse dashnia jem per to osht ma e madhe .
. Pse po foli realitet , kur tjert se zon per t'madhe .
. Pse jetojm me shpresen se neser do bohet mir .
. Pse ala e menojm se babadimri na bjen dhurata per vit'ri
. Pse po foli n'veten e par e veten e tret .
. Pse jeta ka zbatica si dallget n'det .
. Pse do s'besojn qe all-llahu esht krijus .
. Pse ndit sotit kreit kqyrin me dal fitus .
. Pse nqdo cep t'vendit ka hup morali .
. Pse dashnin ajo mu nuk ma fali .
. Pse e du me gjith me zemer un ato .
. Pse m'osht merzit jeta spo kuptoj un be vlla .


Më Shumë Këngë Nga Nderim:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet