A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Stinët

Dimni

NEPER FUSHE E NEPER MALE
FRUN MURLANI ME STUHI,
NDAL TI, AKULL MOS ME NGI.
MOS MA NGINI KETE PIK GJAK,
STRUKU,STRUKU,I SHKRETI PLAK

- poezi nga Ndre Mjeda


- Poezia u dërgua nga Arjeta Muarremi -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  198

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019