A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dy E Nji

Dy veshe na kemi e vec nji goje te vetme,
Se shume sende me ndi i duhet t’urtit,
Por fjal’t me i k’pute per s’shkurtit.

Dy sy prap kemi e vec nji goje te vetme,
Se shume sende me k’qyrun asht nevoja,
E pak me folun goja.

- poezi nga Ndre Mjeda


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  24

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019