Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neggos - Njerz Pa Jet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njerz Pa Jet".
3. Video është e këngës "Njerz Pa Jet", por nuk këndohet nga Neggos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Neggos - Njerz Pa Jet  (Feat. Freedom, Plumi & Anonimos)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anonimos

02/03/2010

2010-03-02T11:17:26+00:00Freedoom:
Yeah! aha he mirmengjes prishtin

Anonimos:ref 2x
athu edhe zemren e jap per kta njerz pa jet
athua jom rrit per muzik t`shkret
athu akom me ni ata qe ma bon t`padrejt
athu a kom me nihh

NegGos:
Mendimi jem po dihet e everteta o me mu
prej asaj dite qe kom fillu e kum dit qa ka me pru e kum dit kush o me mu e kum pa qa me kallcu edhe ti e ke kuptu skom nevoj me u livdu athu u kumpliku qa kum dasht uneh me thon athu u kuptu kush kon o ka e shon juv kum thon edhe po juv thom se kom shprehi me shpreh aftsi dialekti fjales tem ne ket rep ka perparsi//

Freedoom:
Kur tjert mendojn freedoomi smenon po weq kon ti je shum thjesht e lshon n`rep po gabon filozof qe thjesht e kupotn e shun e bon filozof freedom t ngre zhag nese ron sun qon apom kuton thoj pre mue thashetheme bebes i ka hup fama e tash mirret met leme kur uneh harroj armiqsit ngjallen apet e shajn idollin e idolli ju kthehet shpejt//

Anonimos:ref 2x
athu edhe zemren e jap per kta njerz pa jet
athua jom rrit per muzik t`shkret
athu akom me ni ata qe ma bon t`padrejt
athu a kom me nihh

Plumi:
sa her e kapi lasin ndor e verteta paraqitet mi pa me kaqa jo nkarda veq po rritet zhazhagidet qaq ne mikrofon po jargitet seni fort po pallitet kur tjerve nuk ju shitet nese pritet ateherseni vogel o ka rritet prentendimet e te tjerve msim t`huja nuk flitet filozofia qe rritet po vrehet e shihet.......

Anonimos:
athu a um vjen marre kur juv shaj ashiqare athu aboj muzik per pare ah hajgare ashiqare me dosta se hija o kat vjen nese tmerr malli mem pa qe e nin zanin tem do sene treja n`tru ne mikrofon krei pi qes athu a po vdes apo jes i shtrir n`mes athu a kom interes un mloj ket familje athu pse mi shani sa her e bojm dridhje
anonimos:ref 4x
athu edhe zemren e jap per kta njerz pa jet
athua jom rrit per muzik t`shkret
athu akom me ni ata qe ma bon t`padrejt
athu a kom me nihh


Ky tekst u dërgua nga  aLbbionn
Më Shumë Këngë Nga Neggos:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet