Nego
Nego
Nego

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Këndon kryesisht: hip-hop

Nego është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 4 Shtator 2019, Nego publikon videoklipin "Gianni".

Më datë 2 Shtator 2020, Nego & Valo93 publikojnë videoklipin "Bandita". Produksioni audio u realizua nga Nego.

Më datë 21 Dhjetor 2020, Nego publikon videoklipin "Karma". Produksioni audio u realizua nga 2Ton.

Më datë 20 Mars 2021, Nego publikon videoklipin "Tu E Lut". Teksti i këngës u shkrua nga Nego. Produksioni audio u realizua nga Nego.

Më datë 16 Prill 2021, Nego publikon videoklipin "Ke Ndryshu". Muzika e këngës u punua nga Nego.

Më datë 24 Nëntor 2021, Nego publikon videoklipin "Paranoja".

Më datë 7 Prill 2022, Nego publikon videoklipin "Bebe".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 2