Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nehat Istrefi
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 21 Shtator 1986
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
Këndon kryesisht: pop hip-hop

Nehat Istrefi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Ka shume vite që merret me muzikë më shumë duke kënduar në gjuhën gjermane ku edhe jeton. Por reperi mitrovicas këndon edhe shqip duke qene provokues dhe i komentuar.

Më datë 1 Maj 2015, Nehat publikon videoklipin "Zanati".

Më datë 1 Qershor 2015, Nehat publikon videoklipin "Run Shqipe".

Më datë 21 Nëntor 2015, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Vetem Nje Moment". Ai ka marrë shumë mesazhe kërcënuese per jetën, vetëm sepse tregon realitetin në këtë këngë.

Më datë 26 Shkurt 2016, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Ganja".

Më datë 14 Korrik 2016, Nehat publikon videoklipin "Party In Albania". Teksti u shkrua nga Nehat Istrefi.

Më datë 16 Dhjetor 2016, Nehat publikon videoklipin "Kujna Po Ja Nin".

Më datë 18 Mars 2017, Nehat publikon videoklipin "Du Me Pi". Muzika e këngës u punua nga Nehat Istrefi, teksti u shkrua nga Nehat Istrefi. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 8 Prill 2017, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Veq Per Ty". Teksti u shkrua nga vetë Nehat Istrefi. Videoklipi u prodhua nga XL Films.

Më datë 24 Qershor 2017, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Latina".

Më datë 11 Nëntor 2017, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Paparazzi". Teksti u shkrua nga vetë Nehat Istrefi.

Më datë 23 Qershor 2018, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Run Shqipe 2".

Më datë 8 Korrik 2018, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Dekolte".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraLajme Showbiz:

Më shumë artikuj nga Nehat Istrefi »


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet