Më mbaj mend (për 1 muaj)

Neki Emra - Nje Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Ndoshta nje dite
Syte tane do te takohen
Si dikur...

Ndoshta nje dite
Bota do ndalet ne nje sekond

Per ne te dy, Per ne te dy , Per ne te dy
Dhe ai moment do te jete rilindja per mu dhe ty ...

Ref:
Syte e tu ujevare n'pranvere
N'veshtrimin tend une nje prehje gjej
Aroma jote me deh me cmend
Vashe e bukur degjo cpo te them

Ecja jote dhe frymen ma ndal
Smund te rri pa t'thene nje fjale
Nje fjale cdo shpirt e dritheron
Te Dua shpirt
Pa ty dot sjetoj ...!

Une dhe ti, do t'qendrojme prane njeri tjetrit tani
Pa t'thene nje fjale, syte tane do flasin vet
Ti me kupton, cfare te them une, ne kete moment
Dhe une te ndjej, dhe eksplodoj duke te thene ...
Neki Emra
Publikimi: 03/06/2012
Festivali: Top Fest 9
Muzika: Neki Emra
Teksti: Neki Emra
Orkestrimi: Machiato Band


Neki Emra - Nje Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dite".
3. Video është e këngës "Nje Dite", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:


Komente 0