Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neki Emra - Rruga 22

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga 22".
3. Video është e këngës "Rruga 22", por nuk këndohet nga Neki Emra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Neki Emra - Rruga 22  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Shkumbin Tafilaj

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

Asnjë Koment

29/11/2015

2015-11-29T12:57:55+00:00Mrekulli sytë e kaltër vijnë drejt meje
Sa e zjartë filloj ta ndjej aromën tënde
Mëndafshi i kuq, rrjedh në dorën time sonte
Kur të prek, ndjej pasionin e kësaj bote
Thuaje në heshtje ndjenjën tënde
Sonte që askush nuk mundet të na lexojë!

REF.:
Ti je engjëll, mbrojtës në zemrën time
Je gjithçka që më duhet në këtë natë
Trupi im mbi trupin tënd
Jeta ime prap frymon
Në thellësinë tënde me krahë jetoj
Ti je engjëll, mbrojtës në zemrën time
Je aroma e jetës që më zgjon dhe përqafon
Trupi im mbi trupin tënd
Jeta ime prap frymon
Në thellësinë tënde me krahë jetoj

Dora jote, trupin tim e ledhaton
Zemra ime harron të rrahë nga puthja jote
Mos është ëndërr e gjithë historia sonte
Cila është e verteta engjëll i kësaj bote?

REF.:
Ti je engjëll, mbrojtës në zemrën time
Je gjithçka që më duhet në këtë natë
Trupi im mbi trupin tënd
Jeta ime prap frymon
Në thellësinë tënde me krahë jetoj
Ti je engjëll, mbrojtës në zemrën time
Je aroma e jetës që më zgjon dhe përqafon
Trupi im mbi trupin tënd
Jeta ime prap frymon
Në thellësinë tënde me krahë jetoj


Ky tekst u dërgua nga Shkumbin Tafilaj
Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet