Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto - Doli Thelleza Ne Valle  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

24/08/2008

2008-08-24T11:21:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Doli Thelleza Ne Valle" kënduar nga Nertila Vreto.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nertila Vreto i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet