Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto - Hapi Syte E Zeze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Hapi syte e zeze o moj he moj hapi syte e zeze,
Hapi syte e zeze o moj te moj te na sjellsh behare.
Sa te desha ty o moj sa moj sa te desha ty,
sa te desha ty o moj si moj si nena evlane.

Me doçkat perveshur moj, me moj me doçkat perveshur,
Me doçkat perveshur moj, me moj me manushaqe.
t'i kam per t'i ngrene o moj t'i moj t'i kam per t'i ngrene,
t'i kam per t'i ngrene o moj, me moj me gushe e me faqe.

Ne nje thellesi o moj ne nje ne nje thellesi,
Ne nje thellesi o moj ta moj ta degjova zene.
te dinja bilbil o moj te moj te dinja bilbil,
apo te dinja bilbil o moj, me moj me dole thellenze,

Ky tekst u dërgua nga AdnilaPublikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:


Komente 0


Nertila Vreto - Hapi Syte E Zeze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapi Syte E Zeze".
3. Video është e këngës "Hapi Syte E Zeze", por nuk këndohet nga Nertila Vreto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.