Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Nertila Vreto & Petrit Lulo - Nazemadhja Gjer Ne Thua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nazemadhja Gjer Ne Thua".
3. Video është e këngës "Nazemadhja Gjer Ne Thua", por nuk këndohet nga Nertila Vreto & Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nertila Vreto & Petrit Lulo - Nazemadhja Gjer Ne Thua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Per Ju Do Kendoje Gjithe Jeten"

Këngë e albumit:

"Rreze Hene"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Petrit Lulo

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Moj thelleze thelleze e fushes
Qe kendon me ze prej çupes
Nazemadhja gjer ne thua
Pse s'vjen te kendosh me mua

O more bilbil i malit
Qe kendon me ze te djalit
N'ato lule n'ato fleta
Do kendoj me ty gjitha jeta

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje

Çupe e vogel si thelleze
Zeri yt me le pa mend
A ia hodhe ti thellenzes
Apo ajo zerin tend

Leri djale fjalet e kota
Fillo kengen ta degjoj
Kur nis ti kenget e tua
Dhe bilbili do pushoje

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje

...

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet