Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Neshi Cakolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Neshi Cakolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Tetor 2015, Neshi Cakolli publikon videoklipin "Kerkoj Falje". Muzika e këngës u punua nga Ilir Berani, teksti u shkrua nga Ilir Berani. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 16 Prill 2016, Neshi Cakolli publikon videoklipin "E Dina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Aroilda

Xhudit

Ola Xhauri

Egy C

Eliza Markiq

Denisa Jashkuri

Ergi Bregu

Lea Papa

Chendi

Atma


Tags: Neshi Cakolli

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet