Neta Doko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Neta Doko është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Gusht 2011, Neta Doko publikon videoklipin "Dem E Bere Bukurin". Më datë 9 Maj 2013, Neta Doko publikon videoklipin "Vajze Shqipetare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elona Cenaj

Klarita Shuli

Irma Marku

Rajmonda Ademi

Dori Hibroj

Mirela Ibrahimi

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Sidorela Zeqaj

Ertea Veis


Tags: Neta Doko

Krijo Një Kartolinë