Më mbaj mend (për 1 muaj)

03/03/2006 - 28/04/2006
Hotel Sheraton, Tirane
Prezantuesit: Evis Mula
Vizion+ /

Në 2006, në studiot e Vizion-Plus, u zhvillua Netët E Klipit Shqiptar 5 në bashkpunim me Vizion-Plus. Prezantuese ishte Evis Mula, ndersa nata finale u zhvillua në Hotel Sheraton.
Fitues: Klipi "Pse të dua ty" - Genta Ismajli
Produksioni VIDEO ART Studio - Gilan, Kosovë

Anëtarët e Jurisë ishin: Ylli Pepo, Gjergj Xhuvani, Albes Fusha, Arjan Konomi, Gëzim Kame, Valter Qarri dhe Armand Bora.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8


Komente mbi këtë festival


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet