Netët E Klipit Shqiptar 6

09/04/2007 - 02/05/2007
Vila Toscana, Ndroq
Prezantuesit: Alert Celoaliaj & Silvi Skenderaj
TV: Tvsh
Radio: Radio Tirana

Në 2007 një bashkpunim me TVSH, zhvilluar në Zipo Club, me prezantues Alert Celoaliaj, pedagog në Akademinë e Arteve dhe Silvi Skenderaj, Miss Shqiperia 2006. Nata finale zhvilluar në Vila Toskana.

Fitues: Klipi "Nënat Shqiptare" - Vagabondi, Erion Korini, Gjergji Jorgaqi
Produksioni Video MAX - Production

Anëtarët e Jurisë ishin: Faruk Basha, Ylli Pepo, Alqi Golloshi, Artan Minarolli, Gjergj Xhuvani, Mimoza Musaraj, Osman Muca, Avni Qahili, Arjan Konomi dhe Shkumbin Kryeziu.


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Netët E Klipit Shqiptar 6 (Tekste & Video)


Komente 0