Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Of Of Sa Mir Ta Bana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

of of of sa mir ta bana
ce 'te lash me nejt te nona
oh ce s'te lash me nejt te nona

edhe nona e ka dite
se per mua vajz je rrit e
o se per mua vajz je rrit e

bani marshallah
mos bani ku ku
se kjo nusja jone
ma e mire se ju (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Nexhat Osmani - Of Of Sa Mir Ta Bana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Of Of Sa Mir Ta Bana".
3. Video është e këngës "Of Of Sa Mir Ta Bana", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0