A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Nexhat Osmani - S'dua Tjeter  (Feat. Klani Shqiptar & Astrit Mulaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  94

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2012

2012-06-11T12:01:26

Featuring

Astrit Mulaj

Featuring

Klani Shqiptar

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Këngë e albumit:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Këngë e albumit:

"Embelsira"


Ku je tash se sa s'të kam pa,
për mu je femra numër një,
s'du tjeter, du veq ty,
asnjë minutë mirë s'shkon pa ty.

Je qajo që m'disponon,
ndjenjën time ma ngacmon,
s'shoh send tjetër perveq teje,
prekma zemren ....

Çka të thush krejt unë t'i bëjë,
çka të thush ti krejt ti plotësoj,
pare, kerre, çka t'dush lyp,
për ty hy n'borxh deri n'fyt.

N'disponim ti sot s'po dokesh,
...,
veshem gjanë edhe nëse ti s'm'don,
vjen Nexhati pesh e qon.

Përveq teje s'du tjetër më m'u afru,
je ajo që du çdo natë me ty më kalu,
përveq teje s'du tjetër më m'u afru,
je qajo që du çdo natë me ty më kalu.

S'po t'qoj n'Club po t'qoj drejt n'shpi,
çka po do ma shumë siguri,
je e vetmja që mbanë m'u nxeh,
veq ky Tak mu s'me bënë be.

S't'lë Rehat ...,
edhe ...,
s'ka, s'bënë, s'shkon pa ty,
s'ka qëtësi pa t'pas në shpi.

Flokët e zeza vetull hollë,
ma t'mirë s'kam pas në dorë,
kur t'shoh ty s'e njoh as vetën,
m'humb kontrolla pa e vrejtas.

Vetë s'e di pse kaq shumë t'du,
çdo ditë dal ty më t'taku,
kam më t'pas s'ka ma Chance,
du garancë ka ekstravagancë.

Përveq teje s'du tjetër më m'u afru,
je ajo që du çdo natë me ty më kalu,
përveq teje s'du tjetër më m'u afru,
je qajo që du çdo natë me ty më kalu.

Përveq teje s'du tjetër më m'u afru,
je ajo që du çdo natë me ty më kalu,
përveq teje s'du tjetër më m'u afru,
je qajo që du çdo natë me ty më kalu.

Përveq teje s'du tjetër më m'u afru,
je ajo që du çdo natë me ty më kalu,
përveq teje s'du tjetër më m'u afru,
je qajo që du çdo natë me ty më kalu.


Ky tekst u dërgua nga Nerxhivanee
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019