Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Nexhat Osmani - Prej Zemanit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2019

2019-11-20T15:02:12


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Prej Zemanit" kënduar nga Nexhat Osmani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Prej Zemanit".
Videoklipi nga Nexhat Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Prej zemanit djemve trije
Per pa i mushën o 20 vjet
Koka konë prej perendise me marr rrugen o për gurbet 2x
U munova gajret bona mos me i shti o vetit siklet
Se n’trijesht vllazën une shkova kurr për mu ilaq su gjet 2x
O ky gurbeti fort o i rane jabanxhi o në dhe te hujë
Per pa dit pa njoft kërken e 1 sahat o bohët 1 muj 2xMë Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet