Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmie Pagarusha - E Kujtoj At'takim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  42

Ma fale atë buzëqeshje , qe e andrroj n'vetmi
Ma fale atë buzeqeshje , e më mbushe lumturi

Asgja nuk më ka mbetur , tani t'gjitha i humba
Dashuria dhe gëzimi , u zhduken për mua

E kujtoj atë takim , me lotët e dashuris
Jetoj në ate përqafim , që ma dhurove ti (2X)

Kaluan shumë kohë , vite të tëra ndër ne
Ti ike shumë largë , pa më thëne ku je

Asgja nuk me ka mbetur,tani t'gjitha i humba
dashurija dhe gezimi,u zhduken per mua

E kujtoj ate takim,me lotet e dashuris
jetoj ne ate perqafim, qe me dhurove ti(2x)


Ky tekst u dërgua nga Green Eye

Nexhmie Pagarusha - E Kujtoj At'takim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kujtoj At'takim".
3. Video është e këngës "E Kujtoj At'takim", por nuk këndohet nga Nexhmie Pagarusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:


Komente 2