Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmije Pagarusha - Moj Bukuroshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

2x
Oh moj bukuroshe synin kur ta pashë
rruges kur kalojshe 2-3 fjal ti thash
2x
Hajde shpirto ti hajde shpirti im se pa ty jeta m'asht e zbrazt gjithni
2x
2-3 fjal ti ombla per dashnin e parë s'bashku sbashku me te tana zemren te dhashe
2x
Hajde shpirt o ti hajde shpirti im se pa ty jeta m'asht e zbrazt gjithnji
2x
Hajde shpirto ti hajde shpirti im
se pa ty jeta m'asht e zbrazt gjithnji


Ky tekst u dërgua nga  GeennT

Nexhmije Pagarusha - Moj Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Moj Bukuroshe", por nuk këndohet nga Nexhmije Pagarusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:


Komente 0