Më mbaj mend (për 1 muaj)


Night Cry - Sikur Të Isha Atëherë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Të Isha Atëherë".
3. Video është e këngës "Sikur Të Isha Atëherë", por nuk këndohet nga Night Cry.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Night Cry - Sikur Të Isha Atëherë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

28/12/2006

2006-12-28T05:57:16+00:00Eja dhe vrapo larg nesh,
nga larg përgjigjet do ti gjesh,
ëndrra me hije më s'do kesh.

Imazhi i saj të drithëron,
sytë drejt teje hedh dhe shikon,
frika brenda teje jeton.

Dhe janë, gjithmonë aty, përherë,
nga larg, të tretur, të pavlerë,

Dhe qielli në sytë e tu më duket aq larg,
Dhe ëndrrat që kishim bashkë u zhdukën në çast,
Atëherë kur gjithçka që kishim ish një fragment,
Ajo që dua është një moment.

Sikur të isha atëherë
sikur të isha atëherë

Eja dhe vrapo larg nesh,
nga larg përgjigjet do ti gjesh,
ëndrra me hije më s'do kesh.

Dhe janë, gjithmonë aty, përherë,
nga larg, të tretur, të pavlerë,

Dhe qielli në sytë e tu më duket aq larg,
Dhe ëndrrat që kishim bashkë u zhdukën në çast,
Atëherë kur gjithçka që kishim ish një fragment,
Ajo që dua është një moment.

Sikur të isha atëherë
sikur të isha atëherë


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet