Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nihil - Rrefej Mortin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mort
Shtrëngata zotash vrastare po na coptojne
Rrufe vdekje prurëse kryet na i mbulojne
Gjoksin të mbushur me urrejtje e rrënoj
Jam i lodhur i përgjakur zhapën grisur të përflakur
Kjo ndjesi o kjo nostalgji vërtit mortje e kosit zi
Rrjedh ëndrash dhe makthesh kthehen ndillen kutërbojnë
Dhimbje në shpirt dhe plage në trup përshkojne
Të ngrysem dhe shuhem si flame adhuroj
Griset shprirti nga brenga ngallëzuese
Urija për jetë mishërohet në kutërbim .Nuk kemi video për këtë këngë.


Nihil
Publikimi: 21/02/2012


Nihil - Rrefej Mortin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrefej Mortin".
3. Video është e këngës "Rrefej Mortin", por nuk këndohet nga Nihil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nihil:


Komente 0