Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nihil - Mjellmzeza Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E ndërtuam jetën prej hiçi,
Befas rrënuar
Fatin e tij shpëtimtare të arsyes lakmitare vrastare
Befas pa masë zhytur, fundosur shpirtin ekspansionist i dëshpëruar
Vazhdon rrjedhën e ndrydhjes nën trofeun e barbarizmit ngre në piedestal
Rikthyer në kohë të ngjajshme
Kundërmon hordhi mashtrim dhe poshtërsi pa shpresën dyshuese në veprime asgjesuese
Kombe, shoqëri, spastrim racash, etnish
Më kall datën tek hedh sytë për të parë përtej verbëris, qënie në zhdukje ...
Nën boshllikun ujor ndërzymtësues.Nuk kemi video për këtë këngë.


Nihil
Publikimi: 21/02/2012


Nihil - Mjellmzeza
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjellmzeza".
3. Video është e këngës "Mjellmzeza", por nuk këndohet nga Nihil.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nihil:


Komente 0