Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niil-B - Hustle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

TEKSTI :
Nese n'luft me pare ti sum ki nimu
Ske mem nimu as me i numru as mi harxhu
Shnosh mu kon per ditlindje ni truq mi ka dhon mos um thirr se xon tu i numru ajo aq sa i kom lon prom.
Un mo qet spo rri
Un mo pak spo pi
Por pak si hi
As veten sjam tu e ni
Po po mthojn qe krejt ja kom...
Dostat e mi do vesh me t'bardha do vesh me t'zi
Gzuar shoqni broke jena kon qysh si fmi
mo at fjal se nij
Mes peshkaqenave kom notu e amo apet kom mbijetu
Ma shum kam bo se kom kallxu se kom pritu me shkru
Prindt m'kan ngac  mkan lavde dhe kur si kam ngu tum kishit dasht edhe ju skishit shku po kishit nejt me mu
Corapet me ngjyra gjalla po njeku natyrat Ju pi ndrroni ftyrat ma shum se ylberi ngjyrat
Ju kta i shifni si ylla
Un kta i shof si shtylla bejb
Me shku mi pshtet brrylat mi kqyr nalt yjet e vertet
Haaa!!!..Haaa..!!!
Veq ta kisha dit ma heret naaaa. Me mujt kohen me nal me dur se kisha lan me shku...
Tri jeta mi pas i jap per ta qe me ta u rrita
Haaa!!!..Haaa..!!!
Veq ta kisha dit ma heret naaaa. Me mujt kohen me nal me dur se kisha lan me shku
Tri jeta mi pas i jap per ta qe me ta u rrita
Cdo dit jena lujt per qet dit thojshim ishalla ni dit na vijn mat mira kto dit
Na shkojn kto dit qe sjem trip
Tash pasi shkun ato dit
Po na mungojn qato dit
Kom kalu rrug vshtira
Prej fillimit po ondrra jeme osht ma e madhe se udhtimi
Hala me shum nuk foli po arsyet nuk i dimi
Nket rast gjithmon faji i mbet jetimit
Kejt per ta ne jemi tu menu e tani kthemi mi kqyr dit qe na kan shku
U dasht me shtrengu doren para se me lshu
Duhet me  t'kallzu sa  shum po marr qaq ma shum po du.
Un e ti dallojna me profil
Edhe nese hupi kom Qef me hup me stil
E kom harten n'tru durt mos mi lidh
Per gjithcka e kom nji plan si kur Scofield
Haaa!!!..Haaa..!!!
Veq ta kisha dit ma heret naaaa. Me mujt kohen me nal me dur se kisha lan me shku
Tri jeta mi pas i jap per ta qe me ta u rrita
Haaa!!!..Haaa..!!!
Veq ta kisha dit ma heret naaaa. Me mujt kohen me nal me dur se kisha lan me shku
Tri jeta mi pas i jap per ta qe me ta u rrita
Un nuk marr por nese marr, marr kristal
Cka o cudi per kta
per mu o normal
Njeri normal kaniher dorzohet normal
E kjo po mbon me menu qe nuk jom normal
A ju kom thon se  smunen me na nal
Prej ktyne veq fjal t'kota gjith kan dal
Hustle prej dites t'par kur erdh dostat mem marr
Kur jena nisur si ushtar


Ky tekst u dërgua nga BrunoNiiL B
Publikimi: 05/10/2021
Teksti: NiiL B
Produksioni: Floriant Salihu (Flow)
Video Produksioni: Flowproduction


Niil-B - Hustle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hustle".
3. Video është e këngës "Hustle", por nuk këndohet nga Niil-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NiiL B:


Komente 3