Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nick First - She's Miss Albania  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

30/04/2009

2009-04-30T07:58:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "She's Miss Albania" kënduar nga Nick First.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nick First i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet