A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nikisha Reyes-Pile Feat. Ben Cocks

So Cold ➡ Shume Ftohte

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anna


So Cold

Oh, you can't hear me cry
See my dreams all die
From where you're standing
On your own...

It's so quiet here
And I feel so cold
This house no longer
feels like home...

Oh, when you told me
you'd leave
I felt like I
couldn't breath
My aching body
fell to the floor

Than I called you at home
You said you weren't alone
I should've known better
Now it hurts much more

You caused my heart
to bleed and
You still owe me a reason
Cause I can't
figure out why...

Why I'm alone and freezing
While you're in the bed
that she's in
I'm just left alone to cry...

You caused my heart
to bleed and
You still owe me a reason
Cause I can't
figure out why...(x2)

Oh, you can't hear me cry
See my dreams all die
From where you're standing
On your own...

It's so quiet here
And I feel so cold
This house no longer
feels like home...


Shume Ftohte

Oh, ti nuk mund te me degjosh duke qare
Te shikosh enderrat e mia duke vdekur
Nga vendi ku qendron ne rrugen tende

Eshte shume qetesi ketu
Dhe ndihem shume ftohte
Kjo ndertese nuk ndihet me
si shtepi...

Oh, kur ti me tregove
qe ti do ikesh
U ndjeva sikur
nuk mund te merrja fryme
Dhimbja ne trupin time
ndihej gjer ne dysheme

Pastaj te kam thirrur ne shtepi
Ti the se nuk ishe vetem
Duhej ta kisha ditur mire
Tani dhembe me shume

Ti shkaktove qe zemra ime
te qaj dhe
Akoma me detyrohesh nje arsye
Sepse nuk mund
te kuptoj pse...

Pse jam vetem dhe e ngrire
Gjersa ti je ne shtratin
qe eshte ajo
Jam lene e vetme per te qare...

Ti shkaktove qe zemra ime
te qaj dhe
Akoma me detyrohesh nje arsye
Sepse nuk mund
te kuptoj pse...(x2)


Oh, ti nuk mund te me degjosh duke qare
Te shikosh enderrat e mia duke vdekur
Nga vendi ku qendron ne rrugen tende...

Eshte shume qetesi ketu
Dhe ndihem shume ftohte
Kjo ndertese nuk ndihet me
si shtepi...

Korrigjo Përkthimin
teksteshqip.com © 2007 - 2018