A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Nikka - Rrena


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/04/2019

2019-04-12T18:00:12

Ref2
Kur jena kon na dy bashk
Ti e zgjedhe rrenën,
Po don me kon me mu prap
Sun ma ndrron tash menën

Tash po folin që mo sjem bashk
Llafet kom ni që pot vrajn beb,
Tash po folin që mo sjem bashk
N’fund t’ktij filmi kush po kan beb

Amo fol ti sa dush
se un skom koh met ngu
Kur koha ke me ngu
ti nuk ngojshe hiq sen
Amo fol ti sa dush
se un skom koh met ngu
Tash mos e ngo zemren
ngoje zonin tem beb

Uhh! Sa pom dhem,me tjetren po del(beb)
Uhh! Sa pom dhem, me tjetren po del!

Ref2
Kur jena kon na dy bashk
Ti e zgjedhe rrenën
Po don me kon me mu prap
Sun ma ndrron tash menën

Amo tash so ka ma nin,
Tash so ka ma nin (yahh, yahh)
Fore kejt i paske pas
Amo tash so ka ma nin,
Tash so ka ma nin (yahh,yahh)
Se kom menu qe m’ke dasht
A pe don hala paswordin
edhe lokacionin
Per me dit ti zemer
a po t’ndrroj ty me naj njonin
N’arken e Noah’s kto kujtime s’mesin that, pe shoh token me gjemba qata tash mo s’heci dath (yahh,yahh)

Uhh! Sa pom dhem, me tjetren po del beb
Uhh! Sa pom dhem, me tjetren po del!

Ref2
Kur jena kon na dy bashk,
Ti e zgjedhe rrenën,
Po don me kon me mu prap
Sun ma ndrron tash menën.

e-Cards (1)

2019-04-12 13:20:03
A pe don hala paswordin
edhe lokacionin
Për me dit ti zemër
a po t'ndrroj ty me naj njonin

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019